MENU
Головна » Статті » Мої статті

Топ-10 російських військових злочинців

Нюрнберзький процес 1946 року, Токійський процес 1948-го, Міжнародний трибунал щодо Руанди 1994-го, Міжнародний трибунал щодо колишньої Югославії (н.в.) — це справедлива реакція світової громадськості на злочини осіб, учинені проти мирних людей і цілих народів.

З вини владних чиновників відбувалися криваві злодіяння, які зі страхом пам'ятатиме не одне покоління. Для мільйонів сучасників їхні прізвища стали страшними нагадуваннями про смерті близьких, розбомблені міста і загиблих жителів, які втратили будинок і батьківщину.

4 лютого 2015 року Верховна Рада звернулася до Міжнародного кримінального суду в Гаазі (Нідерланди) з метою «притягнення до кримінальної відповідальності вищих посадових осіб Російської Федерації й керівників терористичних організацій ДНР і ЛНР, яких визначить прокурор Міжнародного кримінального суду».

Хто ж і за що може опинитися на лаві підсудних Міжнародного трибуналу щодо України?

Топ-10 російських військових злочинців 

1. Президент РФ В.Путін — планування і безпосереднє керівництво нападом на незахищені українські міста, села, житла, будівлі, які не є цілями, а також скоєну агресію, яка стала причиною загибелі або каліцтва українських цивільних осіб, шкоди цивільним об'єктам з метою досягнення військової переваги на українських територіях.

2-3. Міністр закордонних справ С.Лавров, постійний представник РФ в ООН В.Чуркін — сприяння на міжнародному рівні прийняттю рішень із приховування агресивних і злочинних намірів російського керівництва;

4. Міністр оборони С.Шойгу — безпосереднє керівництво нападом на незахищені українські міста, села, житла, будівлі, які не є цілями, а також скоєну агресію, яка стала причиною загибелі або каліцтва українських цивільних осіб, шкоди цивільним об'єктам з метою досягнення військової переваги на українських територіях; застосування зброї, боєприпасів, техніки і методів ведення війни, які є предметом усеосяжної заборони.

5-6. Прем'єр-міністр РФ Д.Медведєв, заступник міністра економрозвитку РФ С.Назаров — захоплення майна на окупованих територіях і незаконний вивіз українських підприємств на територію Росії.

7-8. Директор ФСБ РФ А.Бортников, начальник ГРУ ГШ ЗС РФ І.Сергун — створення і керівництво діями на території окупованих регіонів України спеціальних диверсійних підрозділів, які спрямувалися для здійснення терактів, умисних убивств, віроломних убивств, заподіяння каліцтв, жорстокого поводження з людьми і тортур ;

9-10. Агенти спецслужб РФ І.Стрєлков-Гіркин і І.Безлер — організація і керівництво терористичними збройними загонами, що нападали на цивільні об'єкти, завдавали удари по незахищених населених пунктах із застосуванням стрілецького, артилерійського, реактивного озброєння.

Список військових злочинців далеко не остаточний, і ми (прим. — група «Інформаційний спротив») його продовжимо буквально на наступному тижні. Остаточний же розклад в'язнів покаже розслідування, яке буде покладено на прокурора Міжнародного суду.

Приховане вторгнення російських військ, найманців, добровольців і диверсантів в Україну, озброєння терористів, збитий цивільний лайнер рейсу МН17, масове знищення цивільних, у тому числі вбивство людей в автобусі під Волновахою, артилерійський обстріл Маріуполя та Краматорська, — все це причини для міжнародного суду над чиновниками путінського режиму.

На думку фахівця з міжнародного права Н.Гнатовського, якщо Путіна визнають винним у частині військових злочинів на території України, то він ніколи не зможе покинути межі своєї країни. Як це зараз відбувається з президентом Судану Аль-Баширом, який сидить у Судані. Повна ізоляція до кінця днів. Або ж здача і тюремне ув'язнення на строк, установлений у вироку МУС.

Крім усього іншого, Гаага не допомагатиме країні, яка сама на своїй території не збирає доказову базу військових злочинів, не проявляє ініціативу і не співпрацює з органами міжнародного правосуддя.

Секція «Браво» групи «ІС», 06.03.2015 — 12:00

Джерело

Переклад и адаптація

Категорія: Мої статті | Додав: editor (06.03.2015)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0